CRKLS platform: innovaties naar boeren(adviseurs) brengen

Onderwerp
CRKLS
Interessant voor
Akkerbouwers
Hierbij een link naar het prototype om je een idee te geven hoe het CRKLS kennisplatform eruit komt te zien. De officiële launch zal niet eerder plaats vinden dan eind september 2022.
CRKLS
CRKLS is gekoppeld aan Groen Kennisnet. Een en ander is afgestemd met LNV. Dus dat loopt. Wat BO Akkerbouw wil, is dat er op CRKLS in praktijktaal resultaten van onderzoeken gemeld worden over innovaties voor hun bedrijven die binnen nu en 5 jaar gaan spelen. Dit zal dan vooral zijn in de vorm van een samenvatting en duiding van een publicatie met onderzoeksresultaten.
Heb je een of meer lectoraat-rapporten of een ander (studenten)rapport dat interessant is voor de doelgroep van CRKLS (boeren en adviseurs), stuur het dan naar Corné Kempenaar. Graag een PDF of een link naar de rapporten.
De redactie van CRKLS plaatst het dan bij de specifieke thema’s van CRKLS, zoals Bodem, gewasbescherming, bemesting, irrigatie, nieuwe teeltsystemen, mechanisatie.